Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

RADCA PRAWNY – O MNIE

Radca Prawny Warszawa – jeżeli wpisujesz tę frazę w wyszukiwarce i znajdziesz się na mojej stronie, to oznacza, że dobrze trafiłeś.

Radca Prawny Warszawa i nie tylko

Coś o mnie…

Muszę przyznać, że nigdy nie miałem marzeń o tym, żeby zostać prawnikiem. Ale po tym, jak nie zostałem piłkarzem, wybrałem prawo, a następnie skończyłem aplikację radcowską. Do dzisiaj uwielbiam swoją pracę, a na słowa wypowiadane na rozprawie “Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej…” czekam z niecierpliwością.

Radca Prawny Warszawa

Zajmuję się od wielu lat prowadzeniem sporów sądowych. Jako zawodowy pełnomocnik brałem udział w przeszło 1000 rozpraw sądowych we wszystkich instancjach na terenie całego kraju. Choć, co oczywiste, najczęściej występuję przed sądami warszawskimi. Staram się zawsze kreatywnie podejść do każdej sprawy, z troską o interes mojego klienta, który jest dla mnie dobrem najważniejszym.

Radca Prawny Warszawa od odszkodowań

Specjalizuję się w prowadzeniu procesów odszkodowawczych. Reprezentuję wyłącznie poszkodowanych. Prowadzę je nie tylko w Warszawie, gdzie moja kancelaria ma swoją siedzibę, ale na terenie całego kraju. Zajmuję się zwłaszcza nietypowymi i trudnymi sprawami o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę po wypadku. Trafiają do mnie często klienci, którym odmówiono pomocy prawnej, uznając, że jest nie do wygrania. Wbrew pozorom nie zawsze tak jest, a w sądzie nie ma 100% wygranych bądź przegranych.

Korzystam także z nowoczesnych rozwiązań, aby świadczyć usługi prawne na jak najwyższym poziomie. Wiem, że nikt nie jest alfą i omegą. Ja również. Dlatego współpracuję z ekspertami:

  • biegłymi sądowymi,
  • inżynierami,
  • notariuszami,
  • doradcami podatkowymi,
  • innymi specjalistami.

Prowadzę również sprawy związane z upadłościami konsumenckimi, przeciwko wspólnotom mieszkaniowym i wiele innych. Dochodzę roszczeń przedsądowych i sądowych. Analizuję umowy deweloperskiej, umowy rezerwacyjne i prowadzę spory przeciw deweloperom. Tworzę umowy i regulaminy dla przedsiębiorców, zakładam spółki. Współpracuję również z fundacjami i stowarzyszeniami.

* * * * *

Zapraszam do kontaktu.

Piotr Stosio, radca prawny

Tel. 604183261. Proszę nie bać się z niego skorzystać. Zwykły telefon przecież nic nie kosztuje.

Call Now ButtonZadzwoń do mnie